Сайт Мартоніської ЗШ - Обласний ярмарок педагогічних ідей2Головна | Обласний ярмарок педагогічних ідей2 | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Картинки по запросу книгаСайт Мартоніської ЗШ І-ІІІ ступенів  
          відділу освіти Новомиргородської РДА Кіровоградської області

Слайдер для сайта на CSS и JavaScript

Меню сайтуФорма входу

Пошук


Міні-чат
200

Обласний ярмарок педагогічних ідей-2014

«Інформаційно-комунікаційна компетентність

педагогів як умова забезпечення якісної освіти»

Робота вчителя світової літератури та російської мови Лягул Ольги Миколаївни.

Робота розміщена  на сайті КОІППО, на сторінці науково-методичної лабораторії  інформатики та інформаційних  технологій навчання  у розділі конференції .

 

Якщо вчитель володіє ІКТ , то , при перевірці знань учнів, зручним є використання комп’ютерних програм для складання тестів.  Для себе я обрала тестуючу програму "Test-W2".  

 В поданому нижче архіві можна завантажити  програму  Test-W2 з  власними розробками  тестів  зі світової літератури та  російської мови

Завантажити архів

 

 

 
Наявність творчих робіт учнів - ознака творчого вчителя

Презентація учениці 11 класу Селівестренко Вікторії «Образ Жана_Батиста Гренуя та його літературні прототипи» може бути використана на уроках світової літератури при вивчені тем: «Риси постмодернізму в повісті П.Зюскінда «Парфумер» та  «Образ Жана_БатистаГренуя та його літературні прототипи»  на різних етепах уроку.


Презентація «Лев Толстой – геніальна людина і письменник» може бути використана на першому уроці по творчості  Л.М.Толстого.

 Рік математичної
 освіти

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Адміністратор
сайту
Кваша Н.В.
kvashanata@ukr.net
Веб-сайт